Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Dr. Sári Tamás főorvossal beszélgetünk életpályáról, új módszerű vezetésről és arról, miért jó Kiskunhalasra költözni

Műsorvezető: 2024. január 25. csütörtök, 10:13 Meghallgatva: 1386 alkalommal

A Kiskunhalasi Semmelweis Kórház és Szegedi Tudományegyetem Oktató Kórházának szülészet-nőgyógyászati osztályának vezető főorvosa a stáb megújulásáról, a fejlődés titkairól mesél. Mindez közel három éve indult az életemben, amikor harmadmagammal elfogadtuk Dr. Szepesvári Szabolcs igazgató hívását. Beszél arról, hogyan lehet és kell a mai rendkívül gyorsan zajló generációváltásban sikeresen vezetni egy osztályt. Ő és számos orvos és szakdolgozó kollégája mára átköltöztek városunkba. Érdekes és jó hallani városunk előnyeiről az ő szemszögéből. Feltétlen tartsanak velünk ma is!

Adás hallgatása