Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Költségvetés módosítás, pályázatok, iskolai segítők, tanyagondnokság, rendőrség, közétkeztetés

Műsorvezető: 2018. július 09. hétfő, 13:03 Meghallgatva: 425 alkalommal

Farkas Dániel alpolgármesterrel beszélgettünk városunk pénzügyeiről, a Tánchagyományok Házának kialakításáról és a Szélmalom felújításáról, valamint a városunkban működő tanyagondnoki feladatokat ellátókat érintő technikai változásról. Továbbra is folytatódik az iskolai segítők közfoglalkoztatási programja, megtudhatják, hogy miért támogatja az önkormányzat a jelenlegi kapitányságvezető kinevezését, és arról is lesz szó, hogy melyik intézmény konyhája újul majd meg pályázati forrásból.

Adás hallgatása