Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

A Szilády RFC munkájáról mesél Horváth Anikó

Műsorvezető: 2017. május 18. csütörtök, 10:19 Meghallgatva: 883 alkalommal

Működik városunkban egy népszerű, példaértékűnek mondható, a gyermekek mozgásigényét  kielégítő és széles lört megmozgató sportegyesület. Ez a Kiskunhalasi Szilády Református Futball Club, vagy ahogy városunkban ismerik a Szilády RFC. A megalakulásáról, a működéséről, az egyesület szülői közösségéről, a közeli és távolabbi célokról beszélgetek az egyesület elnökével, Horváth Anikóval.

Adás hallgatása


Partnereink

Bács-Gazda Coop Kft.

Bács-Gazda Coop Kft.

Babud és Társa

Babud és Társa

Merkbau Zrt.

Merkbau Zrt.

Belvárosi patika

Belvárosi patika

Krausz és Társai

Krausz és Társai

Szervánszky cuk.

Szervánszky cuk.