Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

A Szilády RFC munkájáról mesél Horváth Anikó

Műsorvezető: 2017. május 18. csütörtök, 10:19 Meghallgatva: 812 alkalommal

Működik városunkban egy népszerű, példaértékűnek mondható, a gyermekek mozgásigényét  kielégítő és széles lört megmozgató sportegyesület. Ez a Kiskunhalasi Szilády Református Futball Club, vagy ahogy városunkban ismerik a Szilády RFC. A megalakulásáról, a működéséről, az egyesület szülői közösségéről, a közeli és távolabbi célokról beszélgetek az egyesület elnökével, Horváth Anikóval.

Adás hallgatása


Partnereink

Krausz és Társai

Krausz és Társai

Babud és Társa

Babud és Társa

Szervánszky cukrászat

Szervánszky cukrászat

Fárszer Bt.

Fárszer Bt.

Mozaik LakásCenter

Mozaik LakásCenter

Belvárosi patika

Belvárosi patika