Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Dr. Viszmeg Sándornak, a közismert és szeretett Pro Urbe díjas, igazi lokálpatrióta halasi orvosunk élútját ismerhetjük meg

Műsorvezető: 2016. október 19. szerda, 08:20 Meghallgatva: 11293 alkalommal

Sándort szinte mindenki ismeri városunkban és azon túl is, hisz vagy orvosi pályáján, vagy épp rendkívül széles körben végzett társadalmi munkáján keresztül, vagy épp sportolás közben ismerhette meg. Hűségese városunknak, elkötelezett segítője az itt élő embereknek már ifjúkora óta. A paraszti családból származó fiatalember már ötévesen eldöntötte, hogy orvos lesz és ezt az 50-es évek viharai sem akadályozták meg, s lett családja öröme, büszkesége. Miért szeretne orvos lenni? - kérdezte a felvételi bizottság tőle anno. A válasz, - hogy segítsen Józsi bácsinak a szomszédban, ha bajba kerül - ma sem változott. Sokféle formában, gyakorlatiasan és szorgalmas jó szívvel segíti családját, egyházát, iskoláját és a körülötte élő közösségeket ma is, túl a 80. születésnapján! Feltétlenül tartsanak velünk!

Adás hallgatása


Partnereink

Babud és Társa

Babud és Társa

Krausz és Társai

Krausz és Társai

Belvárosi patika

Belvárosi patika

Merkbau Zrt.

Merkbau Zrt.

Bács-Gazda Coop Kft.

Bács-Gazda Coop Kft.

Sigron Magyarország Kft.

Sigron Magyarország Kft.

Szent Péter és Pál Katolikus Főplébánia

Szent Péter és Pál Katolikus Főplébánia

Halas és Környéke Méhészeti Egyesület

Halas és Környéke Méhészeti Egyesület

 FÁRSZER  Épületgépészeti kis- és nagykereskedés

FÁRSZER Épületgépészeti kis- és nagykereskedés

Magyar Borfutár Borkereskedés

Magyar Borfutár Borkereskedés

Halas-Cel Kft.

Halas-Cel Kft.

Rézmozsár Étterem és Panzió

Rézmozsár Étterem és Panzió