A II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Technikum lány labdarúgó csapata hibátlan teljesítményt nyújtva bejutott az MLSZ Fair Play Cup döntőjébe, amelyet a BL döntő felvezetéseként a Hősök terén rendeznek. Hogyan sikerült mindez? Mi van a háttérben? Mire számítanak a játékosok és az edző? Kérdések és válaszok az Önindító magazinban. Tartson ön is velünk!