Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Depi, vagy mély depi? I. rész – A klinikai depresszióról beszélgetünk Dr. Szendi István és Dr. Bóna Orsolya pszichiáterekkel

Műsorvezető: 2025. április 10. csütörtök, 07:51 Meghallgatva: 923 alkalommal

Beteginterjúkon alapuló Közöd?! – témasorozatunkban ma a klinikai, vagy major depresszióról beszélgetünk Dr. Szendi Istvánnal az Semmelweis Kórház SZTE Oktatókórház pszichiátria főorvosával és Dr. Bóna Orsolya szakpszichiáterrel. Hálásak vagyunk azoknak a betegeknek, akik megosztják nehéz tapasztalataikat a hallgatókkal. Ma megtudjuk a különbséget a mindenki által használt depis vagyok kifejezés takarta életérzés és a klinikai depresszió mély és hosszantartó szenvedései közti különbséget. A felismerés és korai szakemberhez fordulás fontosságáról is hallhatunk. Tartsanak velünk, jövő héten folytatjuk!

Adás hallgatása