Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Dr. Sári Tamás szülész-nőgyógyász szakorvossal beszélgetünk életpályáról, új módszerű vezetésről

Műsorvezető: 2024. január 25. csütörtök, 10:13 Meghallgatva: 1648 alkalommal

A Kiskunhalasi Semmelweis Kórház és Szegedi Tudományegyetem Oktató Kórházának szülészet-nőgyógyászati osztályának vezető főorvosa a stáb megújulásáról, a fejlődés titkairól mesél. Mindez közel három éve indult az életemben, amikor harmadmagammal elfogadtuk Dr. Szepesvári Szabolcs igazgató hívását. Beszél arról, hogyan lehet és kell a mai rendkívül gyorsan zajló generációváltásban sikeresen vezetni egy osztályt. Ő és számos orvos és szakdolgozó kollégája mára átköltöztek városunkba. Érdekes és jó hallani városunk előnyeiről az ő szemszögéből. Feltétlen tartsanak velünk ma is!

Adás hallgatása