Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

A kezdetek és a Levis - Lengyel Péternek a Halaspack cégvezetőjének életútja - 1. rész

Műsorvezető: 2022. május 05. csütörtök, 08:41 Meghallgatva: 349 alkalommal

Ha Lengyel Péter a Halaspack cégvezetője, a Levis volt igazgatója szóba kerül, sportkörökben azonnal mondják: - Hát ő válogatott kapus volt, tudtad? Péter élete Örkény kis településén indul, családias, boldog évek ezek. Itt szerette meg, mint sokan mások a focit, és mint kevesen a matematikát. Elindul a mérnöki pályán, és egy év angliai tanulmány után magyar és angol mérnöki diplomát szerez. Először városunkban a Ganzair-ben, majd Székesfehérváron dolgozik, egy szabadalom is létrejön munkája nyomán. Majd bekerül a halasi Levis-be, mely 21 éven át városunk egyik legnagyobb és legmeghatározóbb cége volt, közel 600 dolgozójával. Ennek vezetője az utolsó napokig. Erről az időszakról mesél nekünk mai beszélgetésünkben! Tartsanak velünk jövő héten is a folytatásba!

Adás hallgatása


Partnereink

Babud és Társa

Babud és Társa

Krausz és Társai

Krausz és Társai

Belvárosi patika

Belvárosi patika

Merkbau Zrt.

Merkbau Zrt.

Bács-Gazda Coop Kft.

Bács-Gazda Coop Kft.

Sigron Magyarország Kft.

Sigron Magyarország Kft.

Szent Péter és Pál Katolikus Főplébánia

Szent Péter és Pál Katolikus Főplébánia

Halas és Környéke Méhészeti Egyesület

Halas és Környéke Méhészeti Egyesület

 FÁRSZER  Épületgépészeti kis- és nagykereskedés

FÁRSZER Épületgépészeti kis- és nagykereskedés

Magyar Borfutár Borkereskedés

Magyar Borfutár Borkereskedés

Halas-Cel Kft.

Halas-Cel Kft.

Rézmozsár Étterem és Panzió

Rézmozsár Étterem és Panzió