Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Szovjet bombázás Kiskunhalason

Műsorvezető: 2017. március 23. csütörtök, 10:02 Meghallgatva: 1870 alkalommal

Egy idézet a II. világháború híradásaiból :„Karácsony előestéjén súlyos támadás érte városunkat. A támadást megelőzőleg sok repülőgép húzott el fölöttünk, melyek valószínű, távolabb, más felé igyekeztek.” Ez a híradás tudósított a kor egyik legborzalmasabb helyi háborús eseményéről. 1944. december 24-én repülőgépek jelentek meg városunk éjszakai egén és bombákat zúdítottak ránk.

Adás hallgatása


Partnereink

Krausz és Társai

Krausz és Társai

Fárszer Bt.

Fárszer Bt.

Belvárosi patika

Belvárosi patika

Merkbau Zrt.

Merkbau Zrt.

Szervánszky cuk.

Szervánszky cuk.

Babud és Társa

Babud és Társa