Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

2017. május 19., Péntek

Írta:

4:30 – Hajnali virrasztó irodalom: Jókai Mór: A kőszívű ember fiai

5:30 – Serkenj fel! Balogh Róbert

6:00 -Tájékoztató rovatunk és Halasi Kaleidoszkóp: az előző napi adás ismétlése

6:54 – A Nap igéje

7:00 – Reggeli Ébresztő magazin

10:00 – A tudomány mai állása: A tartalomból: Újra felszállt a világ legnagyobb légi járműve. Visszatért a Földre az amerikai légierő titkos űrrepülőgépe. Dízelt gyárt a flakonokból egy új magyar üzem. Feltalálták az utat, amely befoltozza saját kátyúit.

11:00 - Rövid Tájékoztató rovat: Egészségünkre; Vedd és Olvasd:

12:00 – Retro magazin: Sztárportré: Kozma Orsi

13:00 - Halasi Kaleidoszkóp:

14:00  – Babusgató: Szilády RFC: Működik városunkban egy népszerű, példaértékűnek mondható, a gyermekek mozgásigényét kielégítő és széles kört megmozgató sportegyesület. Ez a Kiskunhalasi Szilády Református Futball Club, vagy, ahogy városunkban ismerik a Szilády RFC. A megalakulásáról, a működéséről, az egyesület szülői közösségéről, a közeli és távolabbi célokról beszélgetek az egyesület elnökével, Horváth Anikóval.(ismétlés)

5:00 – Délutáni Hazafelé magazin

19:00  - Szép Álmokat: - Aladinn csodalámpája

19:15 - Irodalom az Éterben: Victor Hugo - A párizsi Notre-dame

20:00 - Lélekműhely:Carl Rogers gondolatai a tanításról és a tanulásról. A téma centrikus interakció szabályai Ruth Kohn alapján.

21:15 – Életutak: Hitvalló - Pölös Andrea

22:00 – Éjjeli virrasztó irodalom: Nicholas Sparks: Az utolsó dal