Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Százszorszépföld Egyesület-beszélgetés Fülöp Róbert elnökkel, városunk polgármesterével

Műsorvezető: 2018. október 18. csütörtök, 14:15 Meghallgatva: 267 alkalommal

A Százszorszépföld Egyesület azért jött létre, hogy növelje Kiskunhalas és térsége összefogását, a vidék működését, az értékek megőrzését. Megtudhatják, hogy miért pont a százszorszépre esett a névválasztás,  illetve azt is, hogy mely települések csatlakoztak már a kezdeményezéshez. Nemcsak önkormányzatok, hanem vállalkozások is tagjai az egyesületnek. Az értékek megőrzésében ugyanis fontos szerepet játszik, hogy minél több ember ismerje meg a helyben készített termékeket. Egy közös logó is segíteni fogja ezt a jövőben, amelynek az engedélyeztetése már folyamatban van. A vidék lassú népességcsökkenéssel küzd, az egyesület egyik fő célja ennek a megállítása, erről is beszélt Fülöp Róbert az egyesület elnöke, városunk polgármestere.

Adás hallgatása