Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Zádory Claudiával beszélgetünk az aug.11-i halasi Zádory estről

Műsorvezető: 2017. augusztus 10. csütörtök, 08:21 Meghallgatva: 208 alkalommal

A két tesót jól ismerik városunkban, régóta követik sokan Édua karrierjét, a család életét, de a grafikai, képzőművészeti munkáit a lányoknak még sosem láthatták városunk lakói. Claudia fotói, Édua grafikái, láthatják ezt  azok, akik aug.11-én 17 órakor ellátogatnak a Közösségek Házába. Képek és természetesen zene, melyből kóstolhatnak a résztvevők, méghozzá Édua legújabb CD-jének darabjait hallhatják városunk lakói. A riportból megtudjuk, hogyan is lépett ki Claudia az automata üzemmódból, és mit is jelent számára a fotózás! Feltétlenül tartsanak velünk és jöjjenek el a Zádory estre! Claudia mottója: "Itt állok most tehát, és tudom, amit tudok: fölösleges fények nincsenek, és célszerűek a romok. Kétszer kettő pedig négy. Ha sosem mondom el - elfelejtik, ha túl sokszor mondom - nem hiszik el. És gúnyolódni tilos. (Kemény István Célszerű romok)

Adás hallgatása